پمپ آب دیافراگمی دوبل 12 ولت

dual-diaphragm-pump

7180-340-11458

476,680 تومان
در حال حاضر موجود نمی باشد

موجودی در حال ارسال به انبار


خرید کالا


علاقه مندان : -
وضعیت : فعال

تعداد مرجوعی : 0
دنبال کنندگان : -

قدمت : 2 ماه و 13 روز
وزن : 1102 گرم

کل فروش : 3 عدد
تعداد سفارش ها : 3 سفارش

هنوز هیچ رایی ثبت نشده است
پمپ دیافراگم دوتایی 12 ولت با شار حداکثری 9 لیتر بر دقیقه

پمپ آب کشاورزی از نوع دیافراگمی است که با ولتاژ 12 ولت قابل راه اندازی می شود و قابلیت پمپ هوا و آب را دارد.مزیتی که پمپ های دیافراگمی دارند این است که با یک موتور الکتریکی با مصرف برق بسیار کم هوا یا آب را با سرعت کم ولی قدرت بالا انتقال می دهند و برای انتقال آب از ارتفاع پایینتر نیازی نیست که پمپ داخل آب قرار گیرد و به هواگیری نیز نیازی ندارد و فقط کافیست یک شلنگ نازک را به قسمت ورودی هوا و آب (قسمت مکش) محکم متصل کرد و آن سر شلنگ را داخل آب گذاشت، بعد از روشن کردن پمپ ابتدا فضای داخل شلنگ خالی از هوا می شود و در آن به نوعی خلا ایجاد می شود سپس حسب اختلاف فشار بوجود آمده، آب از شلنگ بالا می آید و از لوله خروجی آن خارج می شود.
گاهی نیاز است برای حفظ زمان، میزان آب خروجی رو افزایش داد به همین علت پمپ دوبل دیافراگم را طراحی کردند که یک پمپ با قدرت بالاست.
میزان شار این پمپ دیافراگم دوتایی 12 ولت به 7 تا 9 لیتر بر دقیقه می رسد و به سادگی و راحتی کار می کند. کارآیی بالا، خود مکش بودن، وزن پایین و مصرف برق پایین از مزایا و نکات مثبت اصلی این پمپ آب دیافراگمی 12 ولت است و قدرت فشار آن به 0.85 مگاپاسکال می رسد.

 

کاربرد پمپ دیافراگم 12 ولت دبل:

آبیاری باغات و گلخانه
اسپری کردن مایعات
صنایع غذاسازی
سمپاشی

 

مشخصات پمپ دیافراگم 12 ولت دبل:

1.ولتاژ ورودی: 12 ولت
2.جریان: 6 ~ 4.5 آمپر
3.میزان شار: 9 ~ 7 لیتر بر دقیقه
4.حداکثر فشار: 0.85 مگاپاسکال
5.ابعاد: 195 در 150 در 60 میلی متر


مستندات:
نحوه ی کار پمپ دوبل دیافراگم

Description:
This water pump is a diaphragm pump with self-priming capability, with a pressure switch, intelligent automatic shutdown when shutting off the water, and automatic start of the water pump when the gun is fired. 
A double diaphragm is a positive displacement pump which utilises two flexible diaphragms that reciprocate back and forth, creating a temporary chamber, which both draws in and expels fluid through the pump. The diaphragms work as a separation wall between the air and the liquid.This high pressure water pump has flow rate of 7~9 liter per minute, with low noise and simple running.


Application:
agriculture
Sprayer fixture
electric sprayer
Food beverage filling
liquid transfer
other pressurization system


Features:
1.Rated voltage: DC 12V
2.Current: 4.5~6 A
3.Power: 25WSuction stroke: 1.5 meters
4.Flow: 7~9L/min
5.Pressure: 0.85mpa
6.Size: 195 * 150 * 60mm